Надаємо знижку 10% на безконтрастні обстеження та 5% з контрастуванням МРТ у суботу та неділю. Знижка діє протягом травня 2024 року у Києві, Ірпені, Броварах.
Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями клініки!

Дисплазія шийки матки на МРТ

Для виявлення дисплазії шийки матки на МРТ використовуються сучасні томографи потужністю від 1,5 Тесла та вище. Процедура є частиною гінекологічного обстеження для того, щоб своєчасно виявити хворобу та зберегти для жінки можливість зачати та виносити дитину, випробувати радість материнства.

Що таке дисплазія шийки матки?

Дисплазія шийки матки – це хвороба, яка відноситься до категорії передонкологічних станів. На слизовій оболонці матки розростаються нетипові клітини. Структурні трансформації при ігноруванні призводять до злоякісної зміни здорових клітин, тому МРТ діагностика дисплазії шийки матки має бути проведена якнайшвидше. Це дозволить розробити ефективний лікувальний план доти, доки хвороба не спровокувала суттєвих ускладнень для організму жінки.

Симптоми дисплазії шийки матки

Дисплазія шийки матки стає результатом зараження організму ВПЛ, який активізується через різні патогенні фактори. Формування атипових клітин може не супроводжуватись специфічними симптомами, а жінці слід звернути увагу на такі можливі ознаки дисплазії шийки матки:

  • дискомфортні відчуття в області вагіни;
  • тягучі відчуття внизу живота;
  • відхилення від нормального перебігу менструального циклу;
  • зростання інтенсивності та болючості менструацій.

Симптоми дисплазії шийки матки не є специфічними та можуть свідчити про розвиток інших хвороб репродуктивної системи. Тому для чіткого диференціювання хвороби проводиться після МРТ при дисплазії шийки матки, яке призначається після огляду пацієнтки у гінекологічному кріслі, проведення кольпоскопії.

Діагностика дисплазії шийки матки на МРТ

Початкова дисплазія шийки матки на МРТ може не виявлятися, а для точної постановки діагнозу потрібно взяття біологічного матеріалу з піхви. Однак, щоб отримати більше інформації про стан слизової оболонки шийки матки, необхідно пройти обстеження на томографічному апараті потужністю від 1,5 Тесла та вище.

Своєчасне виявлення дисплазії шийки матки можливе лише при проходженні регулярних діагностичних гінекологічних оглядів, навіть якщо не виникає жодних хворобливих відчуттів з боку репродуктивних органів.

Висновок

Не можна однозначно показувати МРТ дисплазію шийки матки, адже для підтвердження діагнозу потрібно проходження цілого комплексу діагностичних обстежень. Однак МРТ є частиною гінекологічного обстеження для того, щоб своєчасно виявити хворобу та зберегти для жінки можливість зачати та виносити дитину, випробувати радість материнства.

Інформація та запис на прийом