Надаємо знижку 10% на безконтрастні обстеження та 5% з контрастуванням МРТ у суботу та неділю. Знижка діє протягом травня 2024 року у Києві, Ірпені, Броварах.
Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями клініки!

Гемангіома головного мозку на МРТ

Гемангіома мозку на МРТ чітко диференціюється після отримання знімків із високим рівнем деталізації. Для ефективного обстеження використовують магнітно-резонансні томографи, потужність яких становить 1,5 Тесла і більше. Для точного визначення діагнозу МРТ діагностика доповнюється комп'ютерною томографією, УЗД, ангіографією.

Що таке гемангіома головного мозку?

Гемангіома головного мозку або гемангіобластома – пухлина доброякісного характеру, утворена з наповнених кров’ю судинних клубків. У більшості випадків вона локалізується в мозочку, хоча також можливий розвиток у стовбурі головного мозку та спинномозковому каналі. Новоутворення розростається, призводить до неврологічним дисфункцій, тому потрібно якнайшвидше провести МРТ діагностику гемангіоми головного мозку.

Симптоми гемангіоми мозку

Розвиток патології призводить до наступних ознак гемангіоми головного мозку:

  • поява головного болю та запаморочення;
  • зниження якості зору та слуху;
  • порушена координація рухів;
  • психоемоційна нестабільність, неврівноваженість;
  • погіршення пам’яті, мовні порушення.

Симптоматичні прояви гемангіоми залежать від її розмірів та місця розташування. Виділяють кавернозні, кісткові та гіллясті форми новоутворення. МРТ при гемангіомі мозку дозволяє отримати необхідну інформацію, щоб розробити ефективний лікувальний план.

Діагностика гемангіоми головного мозку на МРТ

Гемангіома мозку на МРТ чітко диференціюється після отримання знімків із високим рівнем деталізації. Для ефективного обстеження використовують магнітно-резонансні томографи, потужність яких становить 1,5 Тесла і більше. Для точного визначення діагнозу МРТ діагностика доповнюється комп’ютерною томографією, УЗД, ангіографією. Можуть призначатися інші дослідження за потребою.

Комплексне обстеження є важливим для диференціації гемангіоми від інших новоутворень головного мозку, у тому числі захворювання Гіппеля-Ліндау. Кожен варіант патології потребує особливого підходу для підвищення ймовірності успішного лікування.

Висновок

Практика свідчить, чи МРТ показує гемангіому головного мозку. Процедура дає можливість виявити патологічні зміни тканин та структур головного мозку. Причому зробити це можна на ранніх етапах, коли неврологічні поразки ще не такі суттєві і можна досягти швидкого одужання.

Раннє звернення за медичною допомогою за перших, навіть незначних симптоматичних проявів – запорука успішного лікування зі сприятливим прогнозом для пацієнта.

Інформація та запис на прийом