Надаємо знижку 10% на безконтрастні обстеження та 5% з контрастуванням МРТ у суботу та неділю. Знижка діє протягом травня 2024 року у Києві, Ірпені, Броварах.
Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями клініки!

Гіпоксія головного мозку на МРТ

МРТ при гіпоксії головного мозку призначають із запровадженням контрастної речовини. У цьому випадку ділянки з кисневим голодуванням не зміняться після введення розмаїття, що стане доказом захворювання. Для первинної МРТ діагностики гіпоксії мозку достатньо використання томографа 1,5 Тесла. Апарат дозволить у найкоротший термін отримати чіткі зображення з детальною візуалізацією пошкоджених кровоносних судин.

Що таке гіпоксія головного мозку?

Гіпоксія головного мозку – патологія, пов’язана з недостатнім надходженням кисню кровоносними судинами. Цей процес також називають кисневим голодуванням. Стан може бути вродженим чи набутим. При народженні гіпоксія може фіксуватися, якщо жінка під час вагітності курила чи зловживала алкоголем, у результаті плід недоотримував кисень.

Серед набутих факторів розвитку гіпоксії переважають атеросклеротичні ураження судин (закупорка бляшками холестеринів), запалення або набряки легень, порушення утворення еритроцитів. Гіпоксія може мати тимчасовий характер – розвиватися в горах через розріджене повітря або знаходження людини в задимленому приміщенні при пожежі.

Симптоми гіпоксії головного мозку

Виділяють такі симптоматичні прояви гіпоксії:

  • головний біль та запаморочення;
  • частотність серцевих ритмів;
  • збліднення шкірних покривів;
  • прискорене та утруднене дихання через брак кисню;
  • зниження артеріального тиску;
  • погіршення пам’яті та концентрації уваги.

Симптоматичні прояви при хронічній гіпоксії не розвиваються одразу. Вони наростають поступово та посилюються, якщо людина ігнорує їх. Ознаки гіпоксії мозку на МРТ – виявлення діагностування ділянок, які недостатньо забезпечуються киснем. Такі кровоносні судини будуть світлішими на знімку і не відреагують на введення контрастної речовини.

Діагностика гіпоксії головного мозку

МРТ головного мозку при гіпоксії є одним із найбільш дієвих методів, що дозволяють виявити патологічні зміни кровоносних судин. Симптоми хвороби не є показовими, адже вони можуть бути пов’язані з іншими захворюваннями та аномаліями.

МРТ при гіпоксії головного мозку призначають із введенням контрастної речовини. У цьому випадку ділянки з кисневим голодуванням не зміняться після введення розмаїття, що стане доказом захворювання. Для первинної МРТ діагностики гіпоксії мозку достатньо використання томографа 1,5 Тесла. Апарат дозволить у найкоротший термін отримати чіткі зображення з детальною візуалізацією пошкоджених кровоносних судин.

Висновок

Укладання МРТ при гіпоксії головного мозку – основний момент, який дозволяє підтвердити діагноз, визначити проблемні ділянки та призначити повноцінне лікування відповідно до отриманої інформації.

5/5 - (1 vote)

Інформація та запис на прийом