Надаємо знижку 10% на безконтрастні обстеження та 5% з контрастуванням МРТ у суботу та неділю. Знижка діє протягом квітня 2024 року у Києві, Ірпені, Броварах.
Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями клініки!

Омартроз (артроз плечового суглоба) на МРТ

МРТ при артрозі плечового суглоба є однією з методик, що дозволяє підтвердити наявність захворювання та встановити локалізацію патологічного процесу. Ось чому важливо проводити МРТ діагностику омартрозу плечового суглоба за перших симптомів патології.

Омартроз

Що таке омартроз?

Омартроз – це різновид дегенеративного ураження плечового суглоба. Вона проявляється планомірним руйнуванням хрящової тканини, деформацією суглобових структур, що зрештою призводить до втрати функціональності кінцівки. Тому МРТ діагностика омартрозу плечового суглоба має бути проведена за перших симптомів патології (за призначенням лікаря після візуального обстеження).

Симптоми артрозу плечового суглоба

Вирізняють такі ознаки артрозу плечового суглоба, які свідчать про розвиток хвороби:

  • поява больових відчуттів у плечі, що посилюється при рухах рукою;
  • хрускіт суглоба при згинанні/розгинанні кінцівки;
  • обмежена рухливість руки;
  • деформація м’язів, що посилюється з часом.

Якщо ніяк не реагувати на симптоми хвороби, їх інтенсивність наростатиме, що ускладнить лікування. Омартроз буває трьох ступенів, на останній з них больовий синдром у плечі супроводжує пацієнта навіть у стані спокою. Якщо ви не хочете назавжди втратити можливість нормально рухати плечем – не відтягуйте візит до клініки для поглибленої діагностики.

Діагностика омартрозу плечового суглоба на МРТ

МРТ при артрозі плечового суглоба є однією з методик, що дозволяє підтвердити наявність захворювання та встановити локалізацію патологічного процесу. Однак магнітно-резонансна томографія – це лише частина комплексної діагностики, в яку також входять візуальний огляд та пальпація плеча, лабораторні аналізи крові та сечі, УЗД, рентгенографія та інші процедури.

Чи показує МРТ артроз плечового суглоба – на отриманих знімках у кількох зрізах можна оцінити стан суглоба та прилеглих тканин, встановити ступінь деформації та стирання суглобових елементів плеча. Для повноцінної діагностики використовуються томографи потужністю від 1,5 Тесла та вище.

Висновок

Омартроз на МРТ добре видно, щоб поставити точний діагноз після комплексної діагностики. Обстеження дозволяє встановити ступінь прогресування хвороби та розробити ефективний лікувальний план.

Так як на ранніх стадіях патологія може не давати себе знати, важливо проходити профілактичну діагностику щорічно, щоб виявити найменші зміни в суглобах і оперативно розпочати терапію. Це дозволить уникнути хірургічного втручання, а обійтися медикаментозним лікуванням.

Інформація та запис на прийом