Надаємо знижку 10% на безконтрастні обстеження та 5% з контрастуванням МРТ у суботу та неділю. Знижка діє протягом травня 2024 року у Києві, Ірпені, Броварах.
Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями клініки!

Поліп ендометрія на МРТ

МРТ діагностика поліпа ендометрія дає змогу виявити характерне для захворювання потовщення слизової оболонки матки. Зазвичай магнітно-резонансна томографія стає доповненням до УЗД матки і взяття мазка Папаніколау, що дає змогу поставити точніший діагноз.

Що таке поліп ендометрія?

Поліп ендометрія – поява патологічного новоутворення в порожнині матки, яке являє собою наріст, що кріпиться до слизової оболонки на ніжці. Його розвиток може бути зумовлений гормональною перебудовою організму жінки, хронічними запальними процесами сечостатевої системи та іншими факторами. МРТ за поліпа ендометрія дає змогу встановити важливі параметри новоутворення – розміри, місце розташування, характер та інше.

Симптоми поліпа ендометрія

На ранніх стадіях формування жінка може ніяк не відчувати наявність поліпа в матці. Однак із часом проявляються такі ознаки поліпа ендометрія:

  • зростання інтенсивності та болючості менструацій;
  • поява кров’янистих виділень поза менструальним циклом;
  • інтенсивні болі в нижній частині живота, вони посилюються під час фізичних навантажень та інтимної близькості;
  • відхилення від звичного менструального циклу.

За таких проблем рекомендується візит до гінеколога, який проведе профілактичний огляд і призначить додаткові обстеження.

Діагностика поліпа ендометрія на МРТ

МРТ діагностика поліпа ендометрія дає змогу виявити характерне для захворювання потовщення слизової оболонки матки. Зазвичай магнітно-резонансна томографія стає доповненням до УЗД матки і взяття мазка Папаніколау, що дає змогу поставити точніший діагноз.

Поліп ендометрія на МРТ можна виявити незалежно від стадії його прогресування. Це дає можливість виявити і почати лікувати проблему на перших етапах розвитку навіть без інтенсивних симптоматичних проявів. Для цього використовуються інноваційні томографи потужністю від 1,5 Тесла і вище. Важливу роль відіграє комплексна діагностика з використанням різних методик.

Висновок

Можна сказати однозначно, чи показує МРТ поліп ендометрія. Процедура дає змогу безболісно і швидко виявити новоутворення, розробити кваліфікований план з його видалення. Такий підхід сприяє ефективному лікуванню та оперативному поверненню жінки до повноцінного життя. Важливо не ігнорувати неприємні симптоми з боку сечостатевої системи та якомога раніше звертатися до гінеколога, проходити планові профілактичні огляди навіть за відсутності дискомфорту.

Інформація та запис на прийом