Надаємо знижку 10% на безконтрастні обстеження та 5% з контрастуванням МРТ у суботу та неділю. Знижка діє протягом травня 2024 року у Києві, Ірпені, Броварах.
Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями клініки!

Синдром хребетної артерії (Барре-Льєу) на МРТ

Діагностика синдрому Барре-Льєу на МРТ стає додатковим інструментом у розпорядженні невролога. Він зможе відрізнити патологію від інших захворювань хребта та хребетних артерій, розпочати її цілеспрямоване лікування. Лікувальна тактика може містити прийом медикаментозних препаратів, фізіотерапію, масаж, носіння коміра Шанца. Вона індивідуальна кожному за пацієнта.
мрт шийного відділу

Що таке синдром хребетної артерії?

Синдром хребетної артерії, який також називають синдромом Барре-Льєу – це неврологічні порушення, спричинені погіршенням мозкового кровообігу. Основною причиною такого стану є компресія хребетних артерій шийного відділу хребта. Часто хвороба має вроджений характер та пов’язана з аномаліями анатомічної структури скелета.

Неврологи займаються виявленням синдрому Барре-Льєу, а одним із найефективніших методів діагностики є МРТ хребта та судин.

Симптоми синдрому Барре-Льєу

Для виявлення можливого синдрому хребетної артерії на МРТ доцільно звернутися за допомогою з появою наступних симптомів:

  • запаморочення;
  • шум у вухах;
  • головний біль;
  • проблеми зі сном;
  • погіршення пам’яті;
  • вегетативні порушення – слабкість, пітливість, прискорене серцебиття.

У половині випадків на ранній стадії розвитку синдром Барре-Льєу може ніяк себе не проявляти. Тому важливо щороку проходити магнітно-резонасну томографію хребта та всього організму.

Діагностика синдрому хребетної артерії на МРТ

Діагностика синдрому хребетної артерії (Барре-Льєу) на МРТ є одним із методів, який дозволяє встановити загальну картину захворювання. Обстеження призначається після візуального огляду невролога. Процедура дає змогу виявити зміни стану мозкових структур.

Під час обстеження шийних судин фахівець на знімку бачить специфічні маркери, які яскраво свідчать про наявність синдрому Барре-Льєу. Це дозволяє не гаяти час, а поставити чіткий діагноз і розробити терапію відповідно до нього. МРТ синдрому хребетної артерії буде ефективним у разі виконання діагностики на сучасному апараті потужністю 1,5 Тесла та більше. Мережа діагностичних центрів «СДС» обладнана такими апаратами, що дозволяє отримати знімки з високою деталізацією у трьох площинах.

Висновок

Діагностика синдром Барре-Льєу на МРТ стає додатковим інструментом у розпорядженні невролога. Він зможе відрізнити патологію від інших захворювань хребта та хребетних артерій, розпочати її цілеспрямоване лікування. Лікувальна тактика може містити прийом медикаментозних препаратів, фізіотерапію, масаж, носіння коміра Шанца. Вона є індивідуальною для кожного пацієнта.

Інформація та запис на прийом