Задня оборотна енцефалопатія на МРТ

Задня оборотна енцефалопатія на МРТ проявляється під час виконання Т1 і Т2 зважених знімків. Виявляються характерні зміни у стовбурі головного мозку, підкірковій білій речовині, базальних гангліях та інших мозкових структурах. Також діагностичні процедури доповнюються комп'ютерною томографією та іншими необхідними обстеженнями за призначенням лікаря.

Задня оборотна енцефалопатія – це синдром головного мозку, який виникає внаслідок неможливості організму відреагувати на гострі зміни кров’яного тиску. Порушення роботи торкаються заднього відділу головного мозку і навіть поширюються за його межі. Для виявлення хвороби знадобиться проведення МРТ при задній оборотній енцефалопатії, щоб відновити нормальну функціональність організму.

Симптоми задньої оборотної енцефалопатії

Синдром задньої оборотної енцефалопатії може включати різноманітні психічні та неврологічні симптоматичні прояви. Серед них можна виділити такі ознаки задньої оборотної енцефалопатії:

  • виникнення головного болю та запаморочення;
  • судомні напади та оніміння в кінцівках;
  • порушення гостроти зору;
  • підвищення артеріального тиску.

Клінічна картина може бути різноманітною, а для визначення індивідуальних особливостей хвороби виконується МРТ діагностика задньої оборотної енцефалопатії. Це допоможе розробити ефективний лікувальний план для пацієнта.

Діагностика задньої оборотної енцефалопатії на МРТ

У більшості випадків захворювання супроводжується вазогенним набряком, який можна виявити під час проходження магнітно-резонансної томографії. Томографічні знімки виконуються на апаратах, що мають потужність від 1,5 Тесла, достатню для ефективної первинної діагностики.

Задня оборотна енцефалопатія на МРТ проявляється під час виконання Т1 і Т2 зважених знімків. Виявляються характерні зміни у стовбурі головного мозку, підкірковій білій речовині, базальних гангліях та інших мозкових структурах. Також діагностичні процедури доповнюються комп’ютерною томографією та іншими необхідними обстеженнями за призначенням лікаря.

Висновок

При відповіді на питання чи показує МРТ задню оборотну енцефалопатію, можна відзначити, що діагностика сприяє виявленню патологічних ділянок головного мозку навіть на ранніх стадіях формування хвороби. Комплексне обстеження дозволить відрізнити цю патологію від інсульту, гліоматозу, ішемії, вираженої гіпоглікемії та інших захворювань зі схожими симптоматичними проявами. Це сприятиме розробці грамотного лікувального плану.

Інформація та запис на прийом