Надаємо знижку 10% на безконтрастні обстеження та 5% з контрастуванням МРТ у суботу та неділю. Знижка діє протягом квітня 2024 року у Києві, Ірпені, Броварах.
Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями клініки!

Синовіт колінного та кульшового суглоба на МРТ

МРТ діагностика віллонодулярного синовіту обов'язково призначається ортопедом-травматологом при підозрі на запалення та деформацію суглобових тканин. При виявленні дискомфорту в колінах та тазі, що посилюється при фізичному навантаженні, обов'язково потрібно відвідати лікаря та пройти всі необхідні обстеження.

Що таке віллонодулярний синовіт суглоба?

Віллонодулярний синовіт суглоба на МРТ є запаленням синовіальної оболонки, яка оточує суглоби і пом’якшує навантаження, що припадає на них. При розвитку цієї патології у суглобовій порожнині накопичується рідина – так званий випіт. Результатом цього процесу стає погіршення обмінних процесів у суглобах, вони стають більш уразливими та швидше зношуються.

Симптоми синовіту колінного та кульшового суглоба

Синовіт колінного суглоба на МРТ можна виявити за характерними деструктивними запальними процесами та накопиченням суглобової рідини. На ранніх етапах розвитку хвороби симптоми можуть не спостерігатися, але згодом людину непокоять такі прояви:

  • больові відчуття, що посилюються під час руху;
  • запальний процес із набряклістю суглобів;
  • локальне підвищення температури.

Інтенсивність болю залежить від стадії хвороби та її характеру. Ознаки синовіту колінного та кульшового суглоба можуть змінюватися, якщо патологія має інфекційну або неінфекційну природу, знаходиться у гострій чи хронічній стадії.

Діагностика синовіту колінного та кульшового суглоба на МРТ

Синовіт тазостегнового суглоба на МРТ добре виявляємо, як і патологія колінного суглоба. Така діагностика стає відмінним доповненням до огляду у ортопеда-травматолога, проведення пункції випоту та діагностичної артроскопії.

На МРТ знімках, зроблених за допомогою томографів потужністю від 1,5 Тесла та вище, фахівець може побачити характерні суглобові зміни, у тому числі накопичення суглобової рідини та запальні процеси. В результаті такої діагностики можна швидко поставити діагноз і розпочати своєчасне лікування, адже чим сильніше деструктивні процеси торкнуться суглобів, тим складніше буде досягти повного одужання.

Висновок

МРТ діагностика віллонодулярного синовіту обов’язково призначається ортопедом-травматологом при підозрі на запалення та деформацію суглобових тканин. При виявленні дискомфорту в колінах та тазі, що посилюється при фізичному навантаженні, обов’язково потрібно відвідати лікаря та пройти всі необхідні обстеження. МРТ суглобів є простою та безболісною процедурою, проведення якої не займе багато часу та дасть розгорнуту клінічну картину.

Інформація та запис на прийом