У зв’язку з Карантином центри працюють за зміненим графіком.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

Де застосовується МРТ-діагностика

В першу чергу магнітно-резонансна томографія застосовується при діагностиці патологій головного та спинного мозку.

На томографі можна детально розглянути обидві частки головного мозку і так само найменші частинки спинного мозку. Саме за допомогою МРТ можна отримати детальну інформацію про новоутворення (так лікарі називають доброякісні та злоякісні пухлини, щоб людям було не так лячно  про це чути і говорити), про його положення, стан. Наявність аневризми (грижи на посудині), яка може стати причиною інсульту, і діагностувати стан судин в цілому можна тільки за допомогою МРТ.

МРТ застосовується при діагностики таких захворюваннях

МРТ є базовою технологією діагностики при захворюваннях опорно-рухового апарату:

  • таких як міждискові грижі,
  • артрити,
  • травми суглобів.

МРТ також застосовують для виявлення пухлин та інших патологій у внутрішніх органах як печінка, нирки, селезінка, підшлункова залоза, матка, яєчники, молочні залози.

Найбільша перевага МРТ полягає в тому, що цей розумний прилад бачить хвороба на тій стадії розвитку, коли її не бачить ні сам пацієнт, ні лікар, ні інші прилади. А це означає: рання діагностика дає шанс впоратися з хворобою повністю!

Інформація та запис на прийом