МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

МРТ кульшового суглоба

Магнітно-резонансна томографія кульшового суглоба набула широкої популярності в своєму використанні завдяки високій информационности і доступності широкому колу пацієнтові, куди часто входять вагітні та діти.
Як показала практика променевої діагностики, під час розшифровки знімка МРТ кульшового суглоба лікар має можливість ретельно подивитися загальну будову даної частини тіла, визначити наявність патології, оцінити його патофізіологічні і фізико-хімічні процеси, можливість детально побачити суглоб і всі його складові частини. Під час проведення МРТ кульшового суглоба робиться серія тонких зрізів тривимірного зображення, які потім ретельно аналізуються. За допомогою даного аналізу можна отримати достатньо інформації про досліджувану області, виділити при необхідності нервові стовбури, судинну мережу або окремі судини. Дана робота є неоціненною під час підготовки пацієнта до операції, в створенні плану хірургічного втручання. Тому магнітно-резонансна томографія часто використовується в хірургії та травматології.

Показання до проведення МРТ кульшового суглоба:

  • ювенільний ідіопатичний артрит;
  • переломи;
  • разриви суглобової губи тазостегнового суглоба;
  • пухлини кістки і м’яких тканин;
  • артріти тазостегнового суглоба;
  • інфекційні захворювання;
  • хвороба Пертеса;
  • преходящій остеопороз;
  • аваскулярний некроз;
  • епіфізеоліз головки стегнової кістки.
Так як при проведенні магнітно-резонансної томографії не використовується рентгенівське випромінювання, МРТ кульшового суглоба досить часто призначається дітям.

Проведення МРТ кульшового суглоба

Під час проведення магнітно-резонансної томографії тазостегнового суглоба береться для дослідження сильне магнітне поле. З його допомогою лікар може отримати в результаті обстеження чітке зображення, що дає можливість побачити навіть невеликі розриви сухожиль, м’язів і зв’язок. Саме тому МРТ кульшового суглоба є “золотим стандартом” в діагностиці спортивних і професійних травм. Перед проведенням МРТ кульшового суглоба лікар буде обов’язково враховувати клініку і область ретельного обстеження томографом, щоб отримати максимальну інформацію. При ранній діагностиці збільшується шанс якісного і своєчасного проведення лікування, а свою справу МРТ кульшового суглоба відмінно робить в 95% випадків.

Інформація та запис на прийом