Надаємо знижку 10% на без контрастні обстеження та 5% з контрастуванням МРТ у суботу та неділю. Знижка діє протягом грудня 2023 року у Києві, Ірпені, Броварах.
Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями клініки!
Статті

УЗД сечового міхура

Вартість УЗД сечового міхура доступна, процедура безпечна і безболісна, тому такий контроль застосовується будь-який необхідну кількість разів при діагностиці і лікуванні.
УЗИ мочевого пузыря

УЗД сечового міхура – ефективний метод дослідження для виявлення стану його тканин, товщини стінок і додатково для визначення новоутворень. Ультразвук дозволяє виявити найменші структурні зміни в будові міхура і оточуючих його тканин.

Коли роблять дослідження сечового міхура:

  • При проблемах з сечовипусканням (неповне випорожнення міхура, часті позиви, хворобливі відчуття і так далі).
  • При наявності в сечі крові або слизу.
  • Виявлення причин болю, тяжкості в животі.
  • При підозрі на пухлину, запалення, новоутворення.
  • При підозрі на камені і пісок.

Вартість УЗД сечового міхура доступна, процедура безпечна і безболісна, тому такий контроль застосовується будь-який необхідну кількість разів при діагностиці і лікуванні. Спосіб дослідження вибирається, виходячи з передбачуваного діагнозу і наявності або відсутності протипоказання до тих чи інших способів обстеження.

Як досліджується сечовий міхур

На сьогоднішній день відомо кілька методів обстеження сечового міхура. Проте, при необхідності ми можемо обстежити орган будь-яким методом, якщо в цьому виникне необхідність.

Методи дослідження сечового міхура:

  • трансабдомінальний – через контакт датчика з низом живота;
  • трансректальний – через пряму кишку;
  • трансвагінальний – через піхву;

До трансабдомінального УЗД сечового міхура підготовка надзвичайно проста: потрібно просто випити один літр негазованої води і утриматися від походів у туалет до кінця обстеження. Достатня підготовка – відчуття повного сечового міхура. Це необхідно для візуалізації сечового міхура на відображається зображенні і найбільш точної діагностики можливих відхилень в стані тканин органу. До трансректального обстеження спеціальна підготовка не потрібна.

В абсолютній більшості випадків використовується трансабдомінальний метод обстеження як найбільш зручний, комфортний і, в принципі, відображає більше 90 відсотків всіх необхідних параметрів. Інші методи розглядаються, тільки якщо пацієнт категорично не в змозі витримати потрібний заповнення сечового міхура протягом необхідного часу. УЗД сечового міхура в Києві можна зробити в одному з чотирьох філій нашого Центру «Сучасні Діагностичні Системи». Якщо у вас є напрям лікаря – записуйтеся і приходьте!

Де зробити УЗД сечового міхура?

Адреси центрів, де можна пройти обстеження

Адреси для тих, кому потрібно УЗД сечового міхура: Київ, Дегтярівська, 17в, Запорожця, 26, та м. Дрогобич вул. Шептицького, 9, (Територія Дрогобицької міської лікарні №1). Це 3 філії нашого Центру «Сучасні Діагностичні Системи», і кожен з них оснащений сучасною діагностичною УЗД-апаратурою.

Інші методи дослідження сечового міхура

У наших центрах ви також можете пройти наступні діагностичні дослідження сечового міхура

5/5 - (1 vote)

Інформація та запис на прийом