У зв’язку з Карантином центри працюють за зміненим графіком.
Знижки на СКТ з 22:00 по 07:00. Деталі за телефонами!
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статьи
Статті

УЗД лімфовузлів

УЗД лімфовузлів дозволяє виявити відхилення у структурі, що може стати сигналом для уточнення будь-якого діагнозу, навіть не пов'язаного безпосередньо з лімфотоком. Справа в тому, що лімфатична система виконує захисну функцію, і включається в роботу при попаданні в організм мікроорганізмів, тому зміни в лімфовузлах можуть сигналити про наявність інфекції.
УЗИ лимфоузлов

УЗД лімфовузлів – важливий елемент контролю за здоров’ям лімфатичної системи, станом лімфотоку. УЗД дозволяє виявити відхилення у структурі, що може стати сигналом для уточнення будь-якого діагнозу, навіть не пов’язаного безпосередньо з лімфотоком.

Справа в тому, що лімфатична система виконує захисну функцію, і включається в роботу при попаданні в організм мікроорганізмів, тому зміни в лімфовузлах можуть сигналити про наявність інфекції. Сучасні методи УЗ-діагностики дозволяють досліджувати поверхневі і глибокі лімфовузли на тілі людини.

Типи лімфовузлів для УЗД-діагностики:

  • На шиї і голові – передньошийні, задньоийні, потиличні, вушні, підщелепні.
  • На тілі і кінцівках – пахвові, пахові, підколінні, черевні, заочеревинні, грудні.

Дослідження лімфовузлів в зазначених областях дає картину про стан лімфатичної системи людини і допомагає уточнити багато видів діагнозів. Так, збільшені пахвові вузли можуть стати ознакою наявності проблем з молочними залозами, аж до підозр на онкологію. А збільшення лімфовузлів шиї у маленьких дітей часто буває першою захисною реакцією на запальні захворювання верхньої дихальної системи. На УЗД лімфовузлів ціна доступна, а обстеження нешкідливе і для дорослих, і для дітей.

Показання для дослідження лімфовузлів:

  • Біль в районі лімфатичних вузлів.
  • Ущільнення і збільшення лімфовузлів в розмірах.
  • Підозра на онкологію з локалізацією в районі лімфовузлів.
  • Лихоманка неясного походження.

Своєчасне обстеження лімфовузлів допомагає виявити хвороби бактеріального, аутоімунного, вірусного характеру. Тому не варто нехтувати такою діагностикою, якщо з’явився дискомфорт в області будь-якого лімфовузла.

Де зробити обстеження лімфатичних вузлів?

Зробити УЗД лімфовузлів в Києві можна у нас в медцентрі в будь-якій з чотирьох філій, зручно розташованих у всіх районах столиці. Спеціальна підготовка до УЗД лімфовузлів не потрібна – як тільки ваш лікар дасть вам направлення на УЗД, ви можете відразу записатися на діагностику на зручне для вас час.

Інформація та запис на прийом