Надаємо знижку 10% на без контрастні обстеження та 5% з контрастуванням МРТ у суботу та неділю. Знижка діє протягом грудня 2023 року у Києві, Ірпені, Броварах.
Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями клініки!
Статті

УЗД органів черевної порожнини

Організм працює як одне ціле і порушення роботи одного органу, автоматично веде до появи проблем в роботі інших. УЗД черевної порожнини дозволяє провести одночасно обстеження найважливіших для людини органів за один сеанс, після якого Ви отримаєте повну картину про стан органів в черевній порожнині.
УЗИ органов брюшной полости

УЗД органів черевної порожнини – важливий компонент контролю за станом здоров’я організму людини. Ультразвукове дослідження оперативніше виявить ознаки початку захворювання, перші симптоми відхилення від нормальної структури систем органів людини.

Навіщо потрібно УЗД черевного відділу:

  • Виявлення причини болю, тяжкості в животі.
  • Виявлення причин гіркого і металевого присмаку в ротовій порожнині.
  • Виявлення причини підвищеного утворення газів.
  • Визначення каменів в жовчному міхурі.
  • Пошук локалізації пухлини, запалень, новоутворень.
  • Профілактичне обстеження після механічних впливів (побутові травми, удари, аварії, падіння, струсу, спортивні травми).

На УЗД органів черевної порожнини ціна доступна, тому корисно робити такого роду обстеження навіть в цілях профілактики раз на рік. Таке обстеження охоплює відразу кілька органів людини, що відповідають за травлення, виведення відпрацьованих речовин і інші важливі функції.

УЗД органів черевної порожнини та нирок – що включає:

Таким чином, обстеження охоплює кілька життєво важливих органів людини, дають вичерпну картину робочого стану кожного з них. Для коректного відображення результатів обстеження і найбільш точної діагностики до такої процедури слід заздалегідь підготуватися.

УЗД черевної порожнини – як готуватися:

  • Не їсти за 5 годин.
  • Виключити важку жирну їжу за 3 доби.
  • Інтервал після гастро- та колоноскопії – 4-5 днів.
  • Інтервал між УЗД і ірігоскопії / рентгеном ШКТ з контрастом – два дні.

Обмеження в зниженні газоутворення в кишечнику, що перешкоджають отриманню нормальних показників. А дослідження з контрастною речовиною спотворюють картину УЗД і ускладнюють розшифровку. Втім, з приводу інтервалу між УЗД і рентгеном з контрастом можна порадитися індивідуально з вашим лікарем і виконувати його вказівки. Місце проведення ультразвукового обстеження органів черевної порожнини – Київ, один з чотирьох філій нашого Центру.

Де зробити УЗД органів черевної порожнини?

Адреси центрів, де можна пройти обстеження

Адреси для тих, кому потрібно УЗД черевної порожнини: Київ, Дегтярівська, 17в, Запорожця, 26, та м. Дрогобич вул. Шептицького, 9, (Територія Дрогобицької міської лікарні №1). Це 3 філії нашого Центру «Сучасні Діагностичні Системи», і кожен з них оснащений сучасною діагностичною УЗД-апаратурою.

Інші методи дослідження органів черевної порожнини

У наших центрах ви також можете пройти наступні діагностичні дослідження органів черевної порожнини

1/5 - (2 votes)

Інформація та запис на прийом