Надаємо знижку 10% на без контрастні обстеження та 5% з контрастуванням МРТ у суботу та неділю. Знижка діє протягом грудня 2023 року у Києві, Ірпені, Броварах.
Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями клініки!
Статті

УЗД селезінки

Особливість селезінки така, що вона реагує на багато видів порушень в організмі, тому її стан може стати прямою або непрямою ознакою, що вказує на наявність тієї чи іншої хвороби.
УЗИ селезенки

УЗД селезінки – вид ультразвукового дослідження, що дозволяє виявити структурний стан даного органу, можливі хвороби, як самого органу, так і інші захворювання, при яких спостерігаються порушення в селезінці.

Особливість селезінки така, що вона реагує на багато видів порушень в організмі, тому її стан може стати прямою або непрямою ознакою, що вказує на наявність тієї чи іншої хвороби.

Коли потрібно робити УЗД селезінки дитині і дорослому:

 • При болях в животі, підребер’ї.
 • При підозрі на цироз, сифіліс, сепсис.
 • При підозрі на портальну гіпертензію.
 • При підозрі на онкологію, новоутворення, лімфому, саркому.
 • При підозрі на хворобу кровотворної системи.
 • Для виявлення метастаз в органі.
 • При спленомегалії, тобто збільшенні органу.
 • Профілактика в разі сильного удару або струсу (ДТП, падіння, аварія).

Слід уточнити, що в останньому випадку – удари, при ушибі – в селезінці може розірватися кровоносна сітка і утворитися внутрішня кровотеча. Найнебезпечнішим і вимагає негайного виявлення випадком є травматизм зі збереженням капсули, яка через кровотечі набухає і загрожує розривом та інтенсивною крововтратою. На УЗД селезінки ціна невисока, навіть якщо вам потрібно термінове дослідження, яке в екстрених випадках проводиться без попередньої підготовки. В ідеалі, до такого медобстеження бажано підготуватися для отримання найбільш коректних даних.

Підготовка до УЗД селезінки:

 • Чи не їсти сирі овочі, бобові, алкоголь, жирне за 3 доби.
 • Виключити куріння, як і не жувати жуйку напередодні.
 • За день до дослідження вживати їжу з активованим вугіллям, іншими абсорбентами.

Вищеназвані заходи потрібні, щоб знизити газоутворення в шлунково-кишковому тракті, що спотворює візуальне відображення результатів ультразвукового обстеження. Більш детальну розшифровку результатів УЗД вам надасть ваш доктор разом з рекомендаціями щодо лікування. Зробити УЗД селезінки в Києві можливо в найсучаснішому медцентрі «Сучасні Діагностичні Системи» в будь-якому з чотирьох філій.

Де зробити УЗД селезінки?

Адреси центрів, де можна пройти обстеження

Адреси для тих, кому потрібно УЗД селезінки: Київ, Дегтярівська, 17в, Запорожця, 26, та м. Дрогобич вул. Шептицького, 9, (Територія Дрогобицької міської лікарні №1). Це 3 філії нашого Центру «Сучасні Діагностичні Системи», і кожен з них оснащений сучасною діагностичною УЗД-апаратурою.

Інші методи дослідження селезінки

У наших центрах ви також можете пройти наступні діагностичні дослідження селезінки

5/5 - (1 vote)

Інформація та запис на прийом