Надаємо знижку 10% на без контрастні обстеження та 5% з контрастуванням МРТ у суботу та неділю. Знижка діє протягом грудня 2023 року у Києві, Ірпені, Броварах.
Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями клініки!
Статті

УЗД молочних залоз

Проходити УЗД молочних залоз рекомендується для профілактики раз на рік. Жінкам після 50 років слід обстежитися двічі на рік - благо, на УЗД молочних залоз ціна невисока і менше, ніж вартість лікування задавненої і не діагностованою вчасно хвороби.
УЗИ молочных желез

УЗД молочних залоз (вони ж – грудні залози у чоловіків) – важливий елемент контролю за станом здоров’я, в першу чергу жіночого населення. Дане уточнення не повинно дивувати: у чоловіків теж бувають захворювання грудної залози – гормональні, онкологічні. Але зустрічаються рідше, ніж у жінок, тому УЗД діагностика молочних залоз стосується жінок більшою мірою, ніж чоловіків.

На який день циклу робити УЗД молочних залоз?

Для жінок дітородного віку принциповим є правильний вибір дня проходження обстеження. Якщо зробити УЗД молочних залоз не “в той день», то результат буде неправильно інтерпретований. Це тому, що частина змін, що відбуваються в певні дні циклу, є абсолютно нормальними і зникають самі по собі після закінчення циклу. Якщо ж зміни спостерігаються в дні, коли їх, згідно циклу, бути вже не повинно, то це привід діагностувати або запідозрити захворювання.

Оптимальні дні для медобстеження:

  • При 28-денному циклі – 5-12-й дні.
  • При циклі більше 28 днів – 7-14-й дні.
  • При циклі менше 28дней – 4-11-й дні.

Виняток із правил – виникнення сильного болю, кров’яні та гнійні виділення з соска, почервоніння шкіри на грудях і нудота з температурою. Тоді обстеження потрібно зробити негайно, а зміни в тканинах, що викликали таке різке погіршення стану, відобразяться в будь-якому випадку.

У яких випадках потрібно обстежити молочні залози?

Пацієнтам бажано не допускати своє здоров’я до якихось клінічних станів, а робити обстеження цієї частини організму профілактично раз на рік. Жінкам після 50 років слід обстежитися двічі на рік – благо, на УЗД молочних залоз ціна невисока і вже точно менше, ніж вартість лікування задавненої і не діагностованою вчасно хвороби.

Показання до обстеження молочних залоз:

  1. Набухання залоз при менструації.
  2. Больові і дискомфортні відчуття в грудях.
  3. Збільшення пахвових лімфовузлів.
  4. Виділення гною, слизу, крові з соска.
  5. Ущільнення в області грудей.
  6. Почервоніння і лущення грудей.
  7. Зміни стану соска – втягнутий, запалий, розпухлі.

Зауважимо, що, якщо ці ознаки (крім п.1) спостерігаються у чоловіків, то це для них також привід звернутися до лікаря. Пройти УЗД молочних залоз в Києві можна у нас в медцентрі.

Де можна зробити УЗД молочних залоз?

Адреси центрів, де можна пройти обстеження

УЗД молочних залоз в Києві можливо зробити в будь-якому з трьох філій Центру «Сучасні Діагностичні Системи». Наш Центр «СДС» має в своєму розпорядженні новітньою апаратурою для УЗ-досліджень, а лікарі мають величезний досвід проведення ультразвукового дослідження (діагностики) .

Ціни на ультразвукове дослідження молочних залоз у Києві

Вартість УЗД молочних залоз у центрах «Сучасні діагностичні системи», які пропонують ультразвукову діагностику молочних залоз, доступна всім пацієнтам.

Інші методи дослідження молочних залоз

У наших центрах ви також можете пройти наступні діагностичні дослідження молочних залоз

5/5 - (2 votes)

Інформація та запис на прийом