МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

МРТ шийного відділу

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) - це стрімко розвивається метод діагностики багатьох захворювань. Завдяки цьому методу, сучасна медицина може з точністю визначити діагноз на ранній стадії хвороби або за умови, що захворювання ніяк не проявляє себе. МРТ шийного відділу хребта дозволяє виявити найменші дегенеративно-дистрофічні зміни в хребті.
мрт шийного відділуМРТ шийного відділу хребта дозволяє досліджувати хребет і м’які тканини без застосування контрастних речовин, що використовуються в рентгенографії. Крім того, МРТ безпечна з точки зору променевого навантаження на хворого. Жоден інший метод дослідження не дасть стільки інформації про тканини хребетного стовпа, як магнітно-резонансна томографія. Своєчасне виявлення змін і постановка безпомилкового діагнозу за допомогою МРТ шийного відділу хребта різко збільшує шанси пацієнта швидко позбутися від захворювання назавжди, або, якщо це неможливо (наприклад, захворювання встигло придбати хронічну форму), призначити необхідне лікування, а також контролювати перебіг хвороби.

МРТ шийного відділу хребта призначається

  • при остеохондрозах;
  • аномаліях будови шийного відділу хребта;
  • пухлинах і метастазах;
  • при міжхребцевих грижах шийного відділу;
  • стенозах хребетного каналу.
Також МРТ призначають при травмах шиї і хребта різного ступеня тяжкості. Дуже ефективним методом МРТ вважається у виявленні гриж міжхребцевого відділу. Грижі в шийному відділі хребта зустрічаються не так часто, як в поперековому, і виявити їх досить складно. Грижі в шийному відділі можуть поєднуватися з остеофітами, тобто – кістковими розростаннями на краях хребетних тел. Часто вони практично ніяк себе не проявляють, проте вони можуть незначно зміщувати спинний мозок. МРТ шийного відділу хребта сьогодні може повернути здоров’я тим пацієнтам, які раніше медицина визнала б не піддаються лікуванню. Дане дослідження дозволяє побачити, в якому сотоянии спинний мозок пацієнта, виявити здавлювання або запалення нервів, діагностувати на самому початку розвитку пухлини, хронічні, інфекційні та гострі захворювання спинного мозку, дати оцінку стану міжхребцевих дисків, виявити судинні зміни, дистрофію, грижу та інші захворювання шийного відділу хребта.

Інформація та запис на прийом