МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

МРТ органів черевної порожнини

Магнітно-резонансна томографія органів черевної порожнини (внутрішніх органів) зараз ця єдиний і найточніший вид діагностики, який дозволяє встановити тип і стадію захворювання

МРТ органів черевної порожнини, внутрішніх органів, заочеревинного простору, малого тазу вважається в медицині однією з найбільш інформативних діагностичних процедур.

Характеристика дослідження

 • Тривалість обстеження: ~ 30 хв.
 • Введення контрасту: за показаннями.
 • Підготовка до обстеження: є.
 • Протипоказання: є.
 • Підготовка висновку: 2 години.
 • Обмеження: вага понад 130 кг.
 • Вартість: від 1800 грн.

МРТ черевної порожнини і заочеревинного простору в «СДС» дозволяє отримати якісні зображення всіх тканин, утворень у всіх площинах в необхідному масштабі.

МРТ діагностика нирок можливо оцінити:

 • розмір, будову і функцію нирки (балії, чашечки, судини);
 • виявити наявність об’ємних утворень і спостерігати їх в динаміці;
 • стадіровать рак і уточнити ступінь інвазії процесу;
 • виявити патологію ниркових судин і сечовивідних шляхів.

Процедура МРТ черевної порожнини подрозумевает під собою дослідження наступних органів. Також МРТ нирок проводиться для контролю ефективності проведеного лікування.

МРТ печінки

МРТ печінки призначається при порушенні функції, підозра на онкологію, камені в жовчному міхурі та жовчовивідних протоках, жовтяниці, цирозі, зміни розмірів, частих болях в правому підребер’ї. Обов’язково проводиться магнітно-резонансна томографія перед оперативним втручанням.

МРТ селезінки

МРТ селезінки допомагає оцінити стан структури і кровопостачання, визначити ознаки інфаркту органу, який може виникнути на тлі інфекційних захворювань. Основні показання до томографії: збільшення селезінки в розмірах, підозра на новоутворення, порушення структури.

МРТ підшлункової залози

МРТ підшлункової залози проводять при оперізують болях на рівні епігастрію, підозрі на пухлину, панкреатит, панкреонекроз, контроль стану після операції.

МРТ наднирників

МРТ наднирників проводиться для контролю загального стану організму і ендокринної системи. Наднирники виробляють велику кількість гормонів, таких як кортизол, андрогени, адреналін і норадреналін. Збої в роботі цього парного органу тягнуть за собою порушення в роботі всього організму. Томографію призначають в таких випадках: слабкість в м’язах, різкі скачки артеріального тиску, емоційної нестабільності, зміна кольору шкіри, непропорційний розподіл підшкірної клітковини, підозра на новоутворення.

Підготовка до процедури

Перед МР-дослідженням внутрішніх органів необхідна підготовка: за добу до дослідження виключити з раціону жирне, смажене, гостре, солоне, газообразующие продукти, такі як чорний хліб, капуста, бобові, алкогольні напої, міцний чай і каву.

Висока точність результатів обстеження і теплий прийом завжди чекають вас в центрах «СДС».

Зробити МРТ внутрішніх органів недорого в Києві легко в будь-якому центрі «Сучасні діагностичні системи», розташовані поруч зі станціями метро «Чернігівська», «Лук’янівська», «Голосіївська», і по вулиці Солом’янській, 17.

МРТ органів черевної порожнини ціна

Вартість МРТ органів черевної порожнини або органів заочеревинного простору без введення контрастної речовини 1800 гривень, з введенням контрастної речовини 3900 гривень.

Інформація та запис на прийом