МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

МРТ селезінки

Магнітно-резонансна томографія селезінки - дослідження яке покаже всі патології і захворювання органу на ранніх стадія. Точність результатів не може зрівнятися з іншими методами діагностування.

МРТ селезінки може виконуватися як окремо, так і в комплексі при МРТ ОЧП, є нешкідливим, безпечним і безболісним методом, що дозволяє отримувати чіткі і високоточні знімки. Перед дослідженням лікарю-рентгенологу надається медична документація з результатами раніше проведених досліджень.

За допомогою МРТ визначається структура селезінки, наявність в ній вогнищевих утворень (кіст, пухлин). Метод знайшов визнання в онкології, так як дозволяє не тільки виявити пухлину, а й чітко визначити її розміри, структуру, наявність метастазів. Патологічно змінені ділянки досліджуються в 3 площинах. МРТ дозволяє діагностувати і судинні утворення селезінки (гемангіоми), і паразитарне ураження (ехінококоз печінки). У процесі дослідження може застосовуватися внутрішньовенне контрастування, що значно покращує якість діагностики.

З огляду на безпеку МРТ, процедура може проводитися неодноразово для визначення динаміки процесу і ефективності лікування

МРТ селезінки призначається в таких випадках:

  • Неприродне забарвлення шкіри пацієнта, висипання і синці незрозумілої природи;
  • Спленомегалія;
  • Постійні вірусні захворювання, викликані зниженням імунітет;
  • Контроль ефективності лікування;
  • Об’ємні утворення;
  • Гемангіоми;
  • Кісти.

На 3-4 дні перед процедурою призначається дієта: виключаються продукти, що викликають підвищене газоутворення (солодощі, здобу, бобові, капусту, свіжі фрукти і ін.). За 5 год. до дослідження припиняється прийом їжі і рідини. У день дослідження виключають куріння, кава і чай. При схильності до підвищеного утворення газів пацієнту рекомендується приймати Еспумізан або активоване вугілля. Напередодні проведення МРТ призначають очищення кишечника. Безпосередньо перед дослідженням пацієнту вводиться спазмолітик, в нашій клініці ми використовуємо Бускопан (протипоказання для його використання – глаукома, кишкова непрохідність).

Протипоказання до МРТ

Протипоказання до МРТ – наявність кардіостимуляторів, металевих імплантатів, клаустрофобія. У деяких випадках потрібно внутрішньовенне введення контрасту, яке в нашому центрі виконується за допомогою боллюсного інжектора, що дозволяє виконувати сканування в артеріальну, портальну, рівноважну і відстрочену фази. Препарат, який вводиться внутрішньовенно, містить солі гадолінію. Контрастне МРТ селезінки включає в себе нативное сканування і кілька фаз з внутрішньовенним введенням контрасту. Тривалість сканування селезінки з внутрішньовенним введенням контрасту збільшується.

Хід Процедури

Пацієнт одягає одноразовий одяг (або залишається в своєму одязі, що не має металевої фурнітури). В окремій кабінці, яка закривається на ключ, пацієнт залишає телефон, кредитні картки, годинник, прикраси, ключі. Під час процедури, яка може тривати до 1 години, пацієнт лежить на столі в тунелі томографа закритого типу. Під час обстеження необхідно лежати нерухомо, щоб отримати якісне дослідження і відповідно отримати достовірний результат.

У тунелі є освітлення, засіб зв’язку з лікарем, подача свіжого повітря. Щоб не дратував гучний звук томографа, можна використовувати беруші. При проведенні обстеження дитині поруч може бути присутнім будь-хто з батьків або довірена супроводжуюча особа.

МРТ селезінки в Києві є в будь-якому з центрів «СДС», зі зручним місцем розташування. Ви можете відвідати центри біля метро «Голосіївська», «Лук’янівська», «Чернігівська», або ж по вулиці Солом’янській, 17. Зробити МРТ селезінки недорого в Києві просто – достатньо заповнити онлайн форму або звернутися за контактними телефонами. Теплий, привітний прийом, спокійна обстановка, висока точність результатів гарантовані.

Після призначення лікарем даного виду дослідження, пацієнтів цікавить, скільки коштує МРТ селезінки. Якщо ви вирішите обрати центр «Сучасні діагностичні системи», вартість МРТ селезінки буде доступна, незалежно від рівня доходів. На МРТ селезінки ціна в Києві залежить від типу – звичайне коштує 1800 гривень, з введенням контрасту 3900 гривень. В останньому варіанті клієнту на руки, крім висновку лікаря та двох плівок зі знімками, видається диск з результатами дослідження.

Інформація та запис на прийом