МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

КТ органів малого таза

Комп'ютерна томографія органів малого таза призначається при перших ознаках болю неясною природи в нижньому сегменті живота, підозра на новоутворення, запалення органів, прилеглих тканин, кісти яєчників і передміхурової залози.

Комп’ютерна томографія (КТ) органів малого тазу – один з найбільш точних сучасних методів дослідження. Обстеження проводяться на КТ-томографі Philips Brilliance 64 / Точність діагностики 64-зрізового сканера набагато вище, ніж у 16-зрізового сканера, а рівень променевого навантаження на пацієнта набагато менше.

Основні переваги КТ малого тазу:

  • Короткий час проведення – 5 хвилин, після запровадження контрасту 15 хвилин;
  • Можливість проведення для пацієнтів з металевими протезами, штифтами, водіями серцевого ритму.

Основні випадки в яких проводиться КТ органів малого таза в Києві:

  • Травми внутрішніх органів;
  • Підозра на новоутворення;
  • Виявлення локалізації скопилася рідини і крові;
  • Запалення органів, прилеглих тканин;
  • Болі неясною природи в нижньому сегменті живота;
  • Кісти яєчників і передміхурової залози;
  • Детальна діагностика перед оперативним втручанням та ін.

Протипоказання

Для КТ не існує абсолютних протипоказань! До відносних протипоказань відносять: наявність алергії на контрастний препарат, ниркова недостатність при КТ з в / в контрастуванням, вагітність (тератогенна дія рентгенівського випромінювання), маса тіла більше максимальної для апарату (у нас це 130 кг.), Захворювання щитовидної залози.

КТ органів малого таза з контрастом

Для підвищення точності діагнозу в деяких випадках потрібно виполнненіе КТ з контрастуванням – внутрішньовенно вводиться неіонний нізкоосмолярное контрастує речовина на основі йоду.

Вартість КТ малого тазу

Записатися на дослідження легко в центрах «Сучасні діагностичні системи», в яких на КТ органів малого таза ціна встановлена доступна всім бажаючим.

Інформація та запис на прийом