МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

КТ віртуальна бронхоскопія

Віртуальна бронхоскопія важлива в діагностиці патологій легеневої системи. За допомогою віртуальної бронхоскопії легко оцінити особливості будови і прохідність нижніх дихальних шляхів, створити тривимірну модель легенів, бронхів, прилеглих кісткових структур.

Віртуальна КТ-бронхоскопія в Києві або низькодозового комп’ютерна томографія ОГК з функцією віртуальної бронхоскопії – високоточна діагностика, в якій численні рентгенівські томографічні зображення грудної клітини обробляються потужної робочої станцією з метою отримання реконструкцій в спеціальних режимах для відтворення точної копії просвіту трахеї і бронхів.

Дослідження передбачає отримання дуже точних, пошарових знімків, на яких візуалізуються всі сегменти і «гілки» трахеобронхіального дерева, м’які тканини і кісткові структури органів грудної клітини (ОГК).

Комп’ютерна томографія ОГК з функцією віртуальної бронхоскопії, на відміну від класичної інструментальної ендоскопічної бронхоскопії, дозволяє визначити місце локалізації аномалій, аж до сегмента легені не інвазивних шляхом – без розміщення всередині тіла людини медичних інструментів і інших пристроїв.

Основні показання для проведення віртуальної КТ-бронхоскопії:

 • Патології розвитку бронхіального дерева;
 • Пухлини бронхів;
 • Підозра на рак легенів;
 • Запальні процеси легенів і середостіння з ускладненнями;
 • Кашель з прожилками крові;
 • Постійна задишка, що супроводжується стійкими свистячими хрипами.

Також віртуальна КТ-бронхоскопія важлива в діагностиці патологій легеневої системи у пацієнтів з тютюновою залежністю. Доцільно проведення віртуальної КТ-бронхоскопії з метою уточнення оптимальної локації для проведення біопсії при подальшій класичної інструментальної ендоскопічної бронхоскопії, підготовці до проведення хірургічної операції, променевої терапії, а також для оцінки ефективності терапії.

За допомогою віртуальної бронхоскопії легко оцінити особливості будови і прохідність нижніх дихальних шляхів, створити тривимірну модель легенів, бронхів, прилеглих кісткових структур. Дослідження не супроводжується хворобливими відчуттями і не несе загрози для організму, оскільки променеве навантаження дуже низька.

Інші переваги методики:

 • Висока швидкість проведення – саме дослідження займе менше хвилини, обробка на робочої станції з оформленням висновку до 30 хвилин;
 • Пошарові знімки всіх цікавлять структур легенів і бронхів;
 • Немає необхідності в попередній підготовці;
 • Можливість проведення пацієнтам з металевими імплантатами, штучними водіями ритму серця.
 • Категорії пацієнтів, яким проводиться комп’ютерна томографія тільки за життєвими показаннями – це діти і вагітні.

Якщо раніше ви проходили МРТ або КТ, бажано взяти їх результати (знімки і диски) з собою, щоб доктор рентгенолог описав динамічні зміни для точного відображення клінічної картини.

Віртуальна КТ-бронхоскопія, як окреме дослідження проводиться без застосування рентген-контрастних препаратів, але також, при необхідності, може бути проведена за результатами мультіспіральной комп’ютерної томографії ОГК з внутрішньовенним контрастуванням.

Вартість КТ бронхоскопії

Ціна на віртуальну КТ-бронхоскопію в медичних центрах «Сучасні діагностичні системи» встановлена ​​доступна всім бажаючим.

Інформація та запис на прийом