МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

КТ гомілковостопного суглоба

Комп'ютерна томографія гомілковостопного суглоба проводиться при травмах даного сегмента. У разі нещасного випадку суглоба часто спостерігаються внутрішні ушкодження, які не діагностуються при інших методиках.

Комп’ютерна томографія гомілковостопного суглоба в Києві вважається одним з найбільш точних діагностичних методів для дослідження кісткових структур, що формують стопу. Популярність процедури пояснюється безпекою, інформативністю отриманих результатів. Комп’ютерна томографія дозволяє поставити дуже точний діагноз, завдяки чітким знімкам, на яких візуалізуються кісткові структури голеностопа, а також прилеглі м’які тканини. За допомогою наступної обробки на потужної робочої станції в комп’ютері доктора рентгенолога відтворюється тривимірна модель стопи і гомілковостопного суглоба.

Принцип роботи КТ аналогічний рентгенографії – через досліджувану ділянку проходять рентгенівські промені. Однак, внаслідок точної колімації – обмеження пучка випромінювання та мінімального «розсіювання» під час процедури організм відчуває мінімальну променеве навантаження. Ця особливість дозволяє проводити дослідження кілька разів, для підтвердження діагнозу, а також для спостереження динамічних змін – оцінки ефективності хірургічних втручань і консервативної терапії.

Показання для КТ гомілковостопного суглоба

Головне показання для проведення КТ гомілковостопного суглоба в Києві – травми даного сегмента. У разі нещасного випадку суглоба часто спостерігаються внутрішні ушкодження, які не діагностуються при інших методиках. Висока чіткість знімків, об’ємна модель дозволяють з легкістю визначити локалізацію і ступінь руйнування суглоба, кістковій тканині. Метод комп’ютерної томографії оптимальний при оцінці пошкоджень і руйнувань кісток, оскільки краще візуалізує щільні, кісткові структури.

До основних показань комп’ютерної томографії гомілковостопного суглоба відносяться:

 • Новоутворення, метастази;
 • Деструктивні зміни;
 • Туберкульоз кісток;
 • Артрит і артроз;
 • Остеохондропатия;
 • Підготовка перед операцією, підтвердження ефективності проведеного лікування.
 • Комп’ютерну томографію можна проводити пацієнтам з металевими протезами, штифтами, имплантами, водіями серцевого ритму. Єдині групи, для яких ця діагностика, як правило, не проводиться – це вагітні та діти до 14 років.

  Вартість КТ гомілковостопного суглоба

  Записатися на процедуру просто на сайті «Сучасні діагностичні системи», а також за контактними телефонами. Ціна на КТ гомілковостопного суглоба в медичних центрах «Сучасні діагностичні системи» встановлена доступна всім бажаючим.

  Інформація та запис на прийом