МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

КТ кісток малого тазу

Комп'ютерна томографія кісток малого тазу призначається для точного виявлення місця перелому, травми, розвитку аномалії, деструкції кісток таза, також визначення анатомічних особливостей і постановки ефективного лікування.

КТ кісток малого тазу – доступний неінвазивний метод обстеження кісткових і м’яких тканин цієї області. Це один з різновидів променевої діагностики, яка характеризується невеликою інтенсивністю опромінення поряд з високою точністю одержуваних даних. Головна відмінність від звичайної рентгенографії – можливість сканувати тіло людини в трьох площинах і на підставі отриманої інформації вибудовувати тривимірну модель.

Обстеження кісток тазу призначають при великих травмах, захворюваннях суглобів, для точної діагностики захворювань цієї області. Необхідність в такому дослідженні з’являється, якщо пацієнт скаржиться на обмеження в русі ніг, хворобливість. На знімках видно клубові, сідничні і лобкові кістки тазу, а також деякі суглоби, зчленування. Частково видно і м’які тканини, але вони при цьому обстеженні не в пріоритеті.

За допомогою КТ кісток малого тазу діагностуються наступні зміни:

  • Травми, переломи, тріщини
  • Пухлини кісток тазу, метастази
  • Аномалії розвитку і вроджені патології
  • вікові зміни
  • Деструкція кісток тазу, викликана інфекціями і захворюваннями, наприклад, сифілісом або туберкульозом

КТ незамінна перед хірургічним втручанням для протезування, визначення анатомічних особливостей цієї області.

Протипоказання для КТ кісток малого тазу

Дослідження протипоказано для вагітних, так як для плода будь опромінення згубно. Дослідження не виконується пацієнтам понад 130 кг. Складнощі при обстеженні можуть виникнути у пацієнтів, які не здатні зберігати нерухомість через сильний біль або особливостей захворювання, і у дітей.

Комп’ютерна томографія костей малого тазу з контрастом

У деяких випадках КТ проводиться з контрастом. Ця речовина протипоказано людям з:

  • нирковою недостатністю
  • ендокринними захворюваннями
  • алергією на йод

З обережністю обстежують дітей – кожен випадок обговорюється окремо. Позитивне рішення приймається тільки в тому випадку, якщо передбачуваний ризик від опромінення значно менше, ніж одержувана від постановки точного діагнозу користь.

Вартість КТ кісток малого тазу

У центрах «Сучасні діагностичні системи» ціна на КТ кісток малого тазу встановлена доступна всім пацієнтам.

Інформація та запис на прийом