МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Cтатті

МРТ гомілковостопного суглоба

Магнітно-резонансна томографія гомілковостопного суглоба дозволяє обстежити голеностоп і навколосуглобових простір на предмет наявності пошкоджень.

МРТ гомілковостопного суглоба – метод резонансної магнітної томографії, що дозволяє всебічно обстежити голеностоп і навколосуглобовий простір на предмет наявності пошкоджень. Таке дослідження допоможе підбору найкращого варіанту лікування і швидкому одужанню, тому користується заслуженою популярністю у лікарів і пацієнтів.

Як проводиться МРТ гомілковостопного суглоба

Спеціальної підготовки для такого медичного дослідження не потрібно – потрібно лише врахувати протипоказання до МРТ гомілки. В цілому, вони точно такі, як і для будь-якого іншого магниторезонансного дослідження: наявність металевих частин, протезів, суглобів, клапанів в тілі пацієнта. Також дослідження із застосуванням магнітних імпульсів не рекомендоване в першому триместрі вагітності.

Показання до МРТ гомілковостопного суглоба:

  • Побутові та спортивні травми.
  • Пошкодження кісток, зв’язок, сухожиль, м’яких тканин.
  • Удари, вивихи, переломи, розтягнення.
  • Ревматизм, артроз, тендиніт, подагра.
  • Пошкодження суглобів внаслідок різних хвороб.
  • Підозра на наявність п’яткової шпори.
  • Болі невстановленої етіології у ногах.
  • Дисплазія, порушення навколосуглобових тканин.
  • Діагностика різних новоутворень.

МРТ-дослідження голеностопа проводиться в положенні лежачи, з фіксацією кінцівки для отримання найбільш чіткого зображення. Для отримання даних досліджувана область, тобто голеностоп, переміщається в кільцеву область апарату. Під час дослідження кільце обертається навколо гомілки і ступні, посилаючи сигнали і знімаючи показання. В окремих випадках проводиться МРТ гомілковостопного суглоба з контрастом – наприклад, якщо чомусь без контрасту не вдається отримати чітке зображення.

Переваги магніто-резонансного дослідження голеностопа

МРТ гомілки і ступні має ряд переваг щодо інших методів обстеження цієї частини тіла. Дане дослідження відрізняється підвищеною точністю і безпекою. Так, МРТ стопи і гомілки дозволяє отримати пошарове зображення всіх кісток, тканин, сухожиль, що важливо при наявності складних пошкоджень, тривалих хвороб і запущених станів. Така діагностика дозволяє виявити всі порушення і відхилення, поставити точний діагноз і всебічно контролювати хід лікування.

Де зробити МРТ гомілки і ступні?

Запрошуємо провести МРТ ступні і гомілки в одному з 4-х філій Центру «Сучасні Діагностичні Системи» в столиці або в нашій філії в Дрогобичі. Наш Центр оснащений новітньою діагностичною апаратурою, що гарантує найвищу точність відображення даних і полегшує інтерпретацію результатів для постановки діагнозу.

На МРТ гомілковостопного суглоба ціна доступна практично для всіх бажаючих стежити за своїм здоров’ям і вчасно реагувати якщо з’явилися відхилення. Пропонуємо пройти сучасне МРТ-дослідження на самому висококваліфікованому рівні і бути точно впевненим у своєму діагнозі!

Інформація та запис на прийом