МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

МРТ попереково-крижового відділу хребта

Магнітно-резонансна томографія всього хребта або його відділів - це точний і ефективний метод обстеження, безпечний, не вимагає інструментального втручання в тіло пацієнта. МРТ попереково-крижового відділу хребта призначається при остеохондрозах, пухлинах, травмах попереку, переломах хребта, а також болях в спині і попереку.
Під час МРТ попереково-крижового відділу хребта фахівець може виявити патологічні зміни хребта, оцінити фізичні і хімічні процеси і загальний стан спинного мозку, аж до стану нервових корінців, а також вивчити стану судин. Показання можуть бути ширшими в кожному індивідуальному випадку обстеження. При сумнівах в необхідності проведення МРТ, фахівець повинен ознайомитися з анамнезом пацієнта, вислухати його скарги, ознайомитися з результатами попередніх досліджень і аналізів. Пацієнт і сам може прийняти рішення про необхідність проведення МРТ попереково-крижового відділу хребта, на основі рекомендацій свого лікаря або із власних міркувань.

Що таке МРТ попереково крижового відділу?

Що таке МРТ поперекового відділу? Постараємося розкрити відповідь на це питання в наступних абзацах МРТ нижнього відділу хребта дозволяє отримати знімки (або як їх називають, зрізи) кісткової тканини, судин, що живлять хребет, міжхребцевих тіл, хрящів.

МРТ проводиться на сучасному та дорогому обладнанні під контролем досвідчених фахівців. Отримавши дані дослідження, лікар може виявити проблему, точно визначити її локалізацію та причини виникнення. Своєчасна діагностика дозволяє рано поставити діагноз та розпочати лікування.

Під час МРТ попереково-крижового відділу хребта фахівець може виявити патологічні зміни хребта, оцінити фізичні та хімічні процеси та загальний стан спинного мозку, аж до стану нервових корінців, а також вивчити стан судин.

Протипоказаннями до проведення МРТ попереково-крижового відділу хребта

Протипоказаннями до проведення МРТ попереку може бути:
  • клаустрофобія;
  • наявність імплантатів і штучних водіїв ритму;
  • металевих протезів всередині тіла;
  • неможливість зберігати нерухомість тіла під час процедури;
  • вагітність на ранніх термінах.
Наявність у пацієнта інших протипоказань до дослідження доцільно обговорити з фахівцем. Магнітно-резонансна томографія – це найбільш точний метод дослідження тканин і органів тіла. Він заснований на здатності атомів людського тіла «відповідати» на магнітне обурення. Під впливом сильного магнітного поля томографа частки починають рухатися, комп’ютер це «зчитує» і перетворює в інформацію, зрозумілу для людини. Таким чином, МРТ попереково-крижового відділу хребта дозволяє отримати знімки (або як їх називають, зрізи) кісткової тканини, судин, що живлять хребет, міжхребцевих тел, хрящів. МРТ поперекового відділу проводиться на сучасному і дорогому обладнанні під контролем досвідчених фахівців. Отримавши дані дослідження, лікар може виявити проблему, точно визначити її локалізацію і причини виникнення. Своєчасна діагностика дозволяє рано поставити діагноз і почати лікування.

Хід процедури МРТ попереково-крижового відділу

Процедура не представляє небезпеки для пацієнта, проте, вимагає виконання деяких вимог безпеки. Перед обстеженням, як правило, потрібно заповнити анкету, яка дозволяє виявити протипоказання, якщо вони є. Безпосередньо перед процедурою потрібно звільнитися від усіх металевих предметів, зняти одяг з металевими вставками, годинник, кільця, сережки, а також залишити в сейфі магнітні носії: телефони і usb-флешки. Інший спеціальної підготовки дослідження не вимагає, до МРТ дозволяється їсти, пити, приймати ліки.

Вартість МРТ крижового відділу та МРТ попереку

Записатися на дослідження легко в центрах «Сучасні діагностичні системи», в яких ціна МРТ попереку встановлена доступна всім.

Інформація та запис на прийом