МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

МРТ грудного відділу хребта

У грудному відділі хребта дефекти розвитку зустрічаються рідше, ніж, наприклад, в шийному чи поперековому відділах, проте, пацієнтам з травмами, остеохондрозами, невралгії або підозрами на грижу, призначають МРТ грудного відділу хребта. Це сучасний метод діагностики, який дозволяє дуже точно визначати характер захворювання і ефективно призначати лікування.

МРТ грудного відділу хребта – це складне дослідження, яке проводиться на дорогому сучасному обладнанні, за участю досвідченого фахівця. МРТ може проводитися декількома способами (залежно від можливостей томографа і показань до проведення дослідження). Тому пацієнт повинен бути направлений на МРТ з чіткими письмовими вказівками від лікаря, ознайомленого з анамнезом пацієнта.

Інші методи досліджень внутрішніх органів і тканин, що застосовуються в медицині не дають таких результатів, як магнітно-резонансна томографія. МРТ дозволяє побачити безліч зрізів досліджуваного ділянки, побудувати тривимірну модель органу, досліджувати судини, тобто отримати найбільш повну картину про стан хворого.

МРТ грудного відділу хребта призначається

  • при остеохондрозах:
  • вроджених і набутих дефектах розвитку або будови хребта;
  • протрузіях;
  • міжхребцевих грижах (часто, у професійних спортсменів);
  • травмах і переломах хребта;
  • також даний метод є ефективним при уточненні міжреберної невралгії.

У випадках, коли діагноз вже визначено і призначена операція, теж проводять магнітно-резонансне дослідження. Отримані дані надають велику допомогу хірурга при операції. У деяких випадках, МРТ призначається і в період реабілітації після операційного втручання для більш точного спостереження за процесом відновлення тканин.

Магнітно-резонансна томографія широко застосовується не тільки в найбільших українських діагностичних центрах, а й у простих міських лікарнях. Цей метод продовжив життя багатьом пацієнтам, які мають тяжкі захворювання.

Завдяки МРТ грудного відділу хребта

Такі захворювання як розсіяний склероз, доброякісні та злоякісні пухлини, дистрофія хребта, і інші гострі і хронічні недуги, можуть бути виявлені на ранніх стадіях розвитку.

Сьогодні даний метод визнаний більш ефективним, ніж комп’ютерна томографія або рентгенографічне дослідження. МРТ показує і кісткові і м’які тканини без введення контрастних речовин, дозволяє точно визначити місце утворення дефекту хребта, його розміри і структуру.

Інформація та запис на прийом