МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

МРТ наднирників

Магнітно-резонансна томографія наднирників дозволяє з високою точністю визначити стадію і локацію захворювання. Який дозволити призначити лікаря ефективне лікування.

Наднирники є найважливішою складовою ендокринної системи. Саме вони відповідальні за вироблення адреналіну і норадреналіну, кортизолу, андрогенів. Тому будь-який збій, порушення структури наднирників несуть сумні наслідки для всього організму. У подібних випадках варто детальніше дізнатися, що таке МРТ наднирників, які можливості відкриває? Це найбільш ефективна з сучасних видів діагностики, магнітно-резонансна томографія наднирників.

Суть методу полягає у впливі на ділянку дослідження магнітного поля, під впливом якого створюється серія знімків, в різних проекціях. Оскільки магнітне поле не має негативного впливу на організм, цю процедуру можна проводити багаторазово, якщо того вимагає діагностика або контроль ефективності лікування.

Якщо вчасно провести томографію наднирників і виявити патологію на ранніх стадіях, можна мінімізувати неприємні відчуття, шкоди для організму.

Показання до МРТ наднирників:

  • Стрибки артеріального тиску без причини;
  • Слабкість в м’язах, без особливої причини;
  • Гендерні зміни зовнішності;
  • Порушення біохімічного складу крові (надлишок калію і недолік цукру);
  • Набряклість обличчя;
  • Розвиток цукрового діабету;
  • Зниження імунітету;
  • Різкі перепади настрою.

МРТ наднирників з контрастом

Для підвищення точності результатів призначається МРТ з використанням контрасту. Суть даної процедури полягає в тому, що внутрішньовенно вводиться спеціальний контраст – препарат який містить солі гадолінію. Контрастну речовину має властивість накопичуватися в проблемних ділянках після чого можна більш точно з’ясувати структуру патології її чіткі контури і розміри. Контрастне МРТ наднирників проводиться довше, оскільки здійснюється в дві фази, перша фаза проводиться нативної без введення контрастної речовини, друга проводиться після введення контрасту.

МРТ наднирників вартість

Кожного пацієнта, якому наказано пройти цю діагностику, цікавить, скільки коштує МРТ наднирників. Центри «Сучасні діагностичні системи» пропонують доступну вартість МРТ наднирників. Більш доступна на МРТ наднирників ціна в Києві без контрасту та з введенням контрасту можете дізнатися в розділі “Ціни”.

Отримати високоточні результати стану цього важливого органу ендокринної системи легко, якщо пройти МРТ в будь-якому з центрів «СДС». Зручне місце розташування, сучасні томографи, висококваліфіковані фахівці – основні переваги клініки. Зробити МРТ наднирників в Києві недорого просто: запишіться на прийом через онлайн форму або за допомогою контактних телефонів.

Інформація та запис на прийом