МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

МРТ нирок

Магнітно-резонансна томографія нирок показує онкологічні захворювання нирок, а також запалення, ступінь механічних пошкоджень і інші патології органу

МРТ Нирок, як і мрт будь-якого іншого внутрішнього органу, важливо відстежувати для здоров’я всього організму. Але, саме на нирки, доводиться дуже серйозне навантаження по виведенню рідини і токсинів з організму. Тому дуже важлива рання своєчасна повна і досить точна діагностика їх стану.

В яких випадках призначають дане дослідження?

  • Тривалі болі неясного характеру в області нирок і попереку;
  • Збільшення питомої ваги сечі;
  • Ниркові кольки;
  • Головні болі, запаморочення, які супроводжуються ознобом і лихоманкою;
  • Hабряки

За допомогою МРТ діагностики нирки можливо оцінити:

  • розмір, будову і функцію нирки (балії, чашечки, судини), стан її її коркового і мозкового речовини;
  • виявити наявність об’ємних утворень (кісти, пухлини) і спостерігати їх в динаміці;
  • стадіровать рак і уточнити ступінь інвазії процесу в прилеглі органи і тканини;
  • виявити патологію ниркових судин і сечовивідних шляхів.

Також МРТ нирок проводиться для контролю ефективності проведеного лікування.

МРТ нирки проводиться для контролю загального стану організму і ендокринної системи. Збої в роботі цього парного органу тягнуть за собою порушення в роботі всього організму. Томографію призначають в таких випадках: слабкість в м’язах, різкі скачки артеріального тиску, емоційної нестабільності, підозра на новоутворення.

МРТ Нирок з контрастом

МРТ – контрастний метод дослідження, тому в багатьох випадках досить нативного дослідження. Для підвищення точності обстеження, уточнення характеру виявлених при стандартному дослідженні змін, може проводитися МР-дообстеження нирок з внутрішньовенним введенням контрасту, по мірі накопичення або не накопичення якого можна судити про характер виявлених змін. МРТ – досить інформативний метод і рекомендується при неефективності КТ, УЗД, а також в тих ситуаціях, коли є протипоказання до рентгенологічного / КТ-дослідження.

Вартість МРТ Нирок

У будь-якому з центрів клініки «Сучасні діагностичні системи» вартість МРТ нирок залежить від типу дослідження. На стандартне МРТ нирок ціна в Києві становить 1800 гривень, з контрастуванням 3900 гривень. Підвищення вартості пояснюється застосуванням контрастної речовини, крім того, на руки видаються дві плівки, диск і висновок.

МРТ в Києві є в будь-якому з центрів клініки «СДС», розташованих біля станцій метро «Лук’янівська», «Чернігівська», «Голосіївська», а також за адресою вулиця Солом’янська, 17. Зробити МРТ нирок недорого в Києві легко – достатньо записатися на прийом за допомогою контактних телефонів або онлайн форми. Вас завжди чекають привітний прийом і висока точність результатів.

Інформація та запис на прийом