МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Cтатті

МРТ печінки

Магнітно-резонансна томографія печінки дозволяє визначити точний стан печінки і знайти всі порушення працездатності органу і миттєво отримати результати.

Перед дослідженням лікарю-рентгенологу надається медична документація з результатами раніше проведених досліджень. За допомогою МРТ печінки визначається структура печінкової тканини, наявність в ній вогнищевих утворень (кіст, пухлин), стан внутрішньопечінкових і позапечінкових жовчних протоків. Метод знайшов визнання в онкології, так як дозволяє не тільки виявити пухлину, а й чітко визначити її розміри, структуру, наявність метастазів. Патологічно змінені ділянки досліджуються в 3 площинах.

МРТ дозволяє діагностувати і судинні утворення в печінковій тканини (гемангіоми), і паразитарне ураження (ехінококоз печінки). У процесі дослідження може застосовуватися внутрішньовенне контрастування, що значно покращує якість діагностики.

Разом з паренхімою печінки досліджуються жовчовивідні шляху в цілому, з можливістю виконання МР холангіопанкреатографії, що дозволяє достовірно оцінити прохідність жовчних протоків і встановити причину механічної жовтяниці. З огляду на безпеку МРТ, процедура може проводитися неодноразово для визначення динаміки процесу і ефективності лікування.

Показанням для МРТ печінки може слугувати підозра на ряд захворювань печінки і жовчних проток на підставі клінічної картини і результатів дослідження іншими методами. МРТ допомагає підтвердити діагноз або встановити його, коли інформації від інших методів було недостатньо.

МРТ печінки призначають при:

  • механічній жовтяниці для встановлення її причини;
  • жирової дистрофії печінки;
  • циротичних змінах в печінці;
  • абсцес печінки;
  • збільшення розмірів печінки з невстановленої причини;
  • пухлинах печінки або метастази в печінку;
  • травмах печінки;
  • ехінококозі;
  • гемангіома печінки;
  • в якості передопераційної підготовки перед трансплантацією печінки.
МРТ печінки

На 3-4 дні перед процедурою призначається дієта: виключаються продукти, що викликають підвищене газоутворення (солодощі, здобу, бобові, капусту, свіжі фрукти і ін.). За 5 год. до дослідження припиняється прийом їжі і рідини. У день дослідження виключають куріння, кава і чай.

При схильності до підвищеного утворення газів пацієнту рекомендується приймати Еспумізан або активоване вугілля. Напередодні проведення МРТ призначають очищення кишечника. Безпосередньо перед дослідженням пацієнту вводиться спазмолітик, в нашій клініці ми використовуємо Бускопан (протипоказання для його використання-глаукома, кишкова непрохідність).

Протипоказання до МРТ печінки

Протипоказання до МРТ – наявність кардіостимуляторів, металевих імплантатів, клаустрофобія. У деяких випадках потрібно внутрішньовенне введення контрасту, яке в нашому центрі виконується за допомогою боллюсного інжектора, що дозволяє виконувати сканування в артеріальну, портальну, рівноважну і відстрочену фази. Препарат, який вводиться внутрішньовенно, містить гадотерову кислоту. Контрастне МРТ печінки включає в себе нативное сканування і кілька фаз з внутрішньовенним введенням контрасту. Тривалість сканування печінки з внутрішньовенним введенням контрасту збільшується.

Хід процедури

Пацієнт одягає одноразовий одяг (або залишається в своєму одязі, що не має металевої фурнітури). В окремій кабінці, яка закривається на ключ, пацієнт залишає телефон, кредитні картки, годинник, прикраси, ключі. Під час процедури, яка може тривати до 1 години, пацієнт лежить на столі в тунелі томографа закритого типу. Під час обстеження необхідно лежати нерухомо, щоб отримати якісне дослідження і відповідно отримати достовірний результат. У тунелі є освітлення, засіб зв’язку з лікарем, подача свіжого повітря. Щоб не дратував гучний звук томографа, можна використовувати беруші. При проведенні обстеження дитині поруч може бути присутнім будь-хто з батьків або довірена супроводжуюча особа.

МРТ печінки в Києві проводиться в будь-якому з центрів «СДС», розташованих поруч з метро поруч з метро «Лук’янівська», «Чернігівська», «Голосіївська», і за адресою вулиця Солом’янська, 17. Щоб зробити МРТ печінки недорого в Києві, просто запишіться за контактними телефонами або в онлайн режимі.

Вартість МРТ Печінки

Кожного пацієнта після призначення цікавить, скільки коштує МРТ печінки. У будь-якому з діагностичних центрів «Сучасні діагностичні системи» вартість МРТ печінки невисока і доступна всім бажаючим. На звичайне МРТ печінки ціна в Києві становить 1800 гривень, і 3900 гривень з введенням контрасту. При останньому варіанті обстеження клієнт отримує висновок, три плівки і диск з результатами.

Інформація та запис на прийом