МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Cтатті

МРТ клубово-крижових зчленувань

Магнітно-резонансна томографія клубово-крижових зчленувань на даний момент найточніший і ефективний метод виявлення порушень у цій галузі опорно-рухової системи.

Захворювання суглобів вимагають жорсткого контролю і оптимальної схеми лікування. Тому, якщо при різних патологіях профільний лікар призначає вам пройти сучасне обстеження, важливо дізнатися, що таке МРТ клубово-крижових зчленувань. Під цією абревіатурою ховається високоточна діагностика, магнітно-резонансна томографія клубово-крижових зчленувань, суглобів, які з’єднують тазові кістки з хребтом. На даний відділ опорно-рухової системи припадають суттєві навантаження, тому в цій зоні часто виникає біль.

МРТ клубово-крижових зчленувань призначають в таких випадках:

  • Виявлення міжхребцевих гриж;
  • Підозра на запалення корінців спинного мозку і хребців;
  • Генетична схильність до хвороби Бехтерева;
  • Сакроілеїт і контроль лікування цього захворювання;
  • Травми даного відділу хребта;
  • Підозра на новоутворення;
  • Артроз.

За допомогою процедури пацієнт отримує високоточні знімки зони в різних проекціях. Завдяки цим томограмам фахівець легко визначить наявність пухлин, оцінить стан зв’язок, тканин і м’язів. МРТ клубово-крижових зчленувань з контрастом

Діагностична процедура повністю безпечна, виняток становлять лише випадки, якщо в тілі пацієнта є імплантанти з металу. Про це обов’язково потрібно попередити фахівців, що працюють з томографом. Коли потрібно отримати максимально чіткі знімки, проводиться МРТ з контрастом. Під час цієї процедури внутрішньовенно вводяться препарати гадолінію. Контрастне МРТ клубово-крижових зчленувань дає дуже високу точність знімків, при цьому, безпечно для пацієнтів.

Вартість МРТ клубово-крижових зчленувань

Перше питання після призначення лікарем дослідження – скільки коштує МРТ? Незважаючи на високу точність і ефективність, вартість МРТ клубово-крижових зчленувань залишається доступною для людей з різним рівнем доходу. На МРТ клубово-крижових зчленувань ціна в Києві складає 1000 гривень, 2600 гривень – з введенням контрасту.

Де зробити

Цей вид дослідження доступний в будь-якому центрі «Сучасні діагностичні системи», розташовані недалеко від метро поруч з метро «Лук’янівська», «Чернігівська», «Голосіївська»», вул. Солом’янська, 17. МРТ клубово-крижових зчленувань в Києві проводиться на високоточних, сучасних томографах. У центрах «СДС» працюють кваліфіковані фахівці. Для того, щоб зробити МРТ клубово-крижових зчленувань недорого в Києві, просто оформите заявку онлайн або зверніться за контактними телефонами.

Інформація та запис на прийом