МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

МРТ підшлункової залози

Магнітно-резонансна томографія підшлункової залози проводитися для візуалізації структури органу при діагностики пухлинних захворювань, запальних процесів і аномалій органу.

МРТ підшлункової залози може виконуватися як окремо, так і в комплексі при МРТ ОЧП, є нешкідливим, безпечним і безболісним методом, що дозволяє отримувати чіткі і високоточні знімки. МРТ є додатковою, уточнюючої методикою.

Перед дослідженням лікарю-рентгенологу надається медична документація з результатами раніше проведених досліджень.

За допомогою МРТ визначається структура підшлункової залози, наявність в ній вогнищевих утворень (кіст, пухлин), стан панкреатичних проток. Метод знайшов визнання в онкології, так як дозволяє не тільки виявити пухлину, а й чітко визначити її розміри, структуру, поширення процесу на прилеглі структури. Патологічно змінені ділянки досліджуються в трьох площинах.

У процесі дослідження може застосовуватися внутрішньовенне контрастування, що значно покращує якість діагностики. МРТ допомагає підтвердити діагноз або встановити його, коли інформації від інших методів було недостатньо. З огляду на безпеку МРТ, процедура може проводитися неодноразово для визначення динаміки процесу і ефективності лікування.

Основні показання для МРТ підшлункової залози:

  • Новоутворення в області епігастрії, виявлені при УЗД дослідженні;
  • Підтвердження діагнозу калькульозний панкреатит;
  • Панкреонекроз;
  • Підозра на онкологію;
  • Внутрішньопротокова гіпертензія;
  • Хронічний панкреатит – проводиться оцінка структури органу;
  • Кіста.

Підготовка до процедури МРТ підшлункової залози

На 3-4 дні перед процедурою призначається дієта: виключаються продукти, що викликають підвищене газоутворення (солодощі, здобу, бобові, капусту, свіжі фрукти і ін.). За 5 годин до дослідження припиняється прийом їжі і рідини. У день дослідження виключають куріння, кава і чай.

При схильності до підвищеного утворення газів пацієнту рекомендується приймати Еспумізан або активоване вугілля. Напередодні проведення МРТ призначають очищення кишечника. Безпосередньо перед дослідженням пацієнту вводиться спазмолітик, в нашій клініці ми використовуємо Бускопан (протипоказання для його використання-глаукома, кишкова непрохідність).

Протипоказання до МРТ

Протипоказання до МРТ – наявність кардіостимуляторів, клаустрофобія, металевих імплантатів. У деяких випадках потрібно внутрішньовенне введення контрасту, яке в нашому центрі виконується за допомогою боллюсного інжектора, що дозволяє виконувати сканування в артеріальну, портальну, рівноважну і відстрочену фази. Препарат, який вводиться внутрішньовенно, містить гадотерову кислоту. Контрастне МРТ включає в себе нативное сканування і кілька фаз з внутрішньовенним введенням контрасту. Тривалість сканування з внутрішньовенним введенням контрасту збільшується.

Хід Процедури

Пацієнт одягає одноразовий одяг (або залишається в своєму одязі, що не має металевої фурнітури). В окремій кабінці, яка закривається на ключ, пацієнт залишає телефон, кредитні картки, годинник, прикраси, ключі. Під час процедури, яка може тривати до 1 години, пацієнт лежить на столі в тунелі томографа закритого типу. Під час обстеження необхідно лежати нерухомо, щоб отримати якісне дослідження і відповідно отримати достовірний результат.

У тунелі є освітлення, засіб зв’язку з лікарем, подача свіжого повітря. Щоб не дратував гучний звук томографа, можна використовувати беруші. При проведенні обстеження дитині поруч може бути присутнім будь-хто з батьків або довірена супроводжуючу особу.

Вартість МРТ підшлункової залози

Зрозумыло, що після призначення цього обстеження, цікавить, скільки коштує МРТ підшлункової залози. У будь-якому з центрів клініки «Сучасні діагностичні системи» вартість МРТ підшлункової залози залежить від обраного типу обстеження. На звичайне МРТ ціна в Києві становить 1800 гривень, з введенням контрасту 3900 гривень. В останньому випадку на руки видається диск, дві плівки, а також висновок фахівця.

МРТ підшлункової залози в Києві, в центрах «СДС» проводиться на високоточних, сучасних томографах Philips 1.5 Тесла, що гарантує високу точність результатів. Щоб зробити МРТ підшлункової залози недорого в Києві, досить записатися в онлайн формі або за контактними телефонами.

Інформація та запис на прийом