У зв’язку з Карантином центри працюють за зміненим графіком.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

МРТ очних орбіт

Магнітно-резонансна томографія очних орбіт - дослідження яке дозволяє визначити захворювання і патології очних орбіт та вибрати правильне лікування.

Коли нам доводиться звертатися до лікарів, часом деякі терміни насторожують. Не всі скорочення і абревіатури розшифровуються дуже легко. Наприклад, якщо ви хотіли дізнатися, що таке МРТ орбіт – це магнітно-резонансна томографія зорової системи і зорових нервів.

МРТ очі призначається для постановки діагнозу в таких випадках:

  • Запальні процеси очей і прилеглих тканин;
  • Сторонні предмети в оці;
  • Атрофія зорового нерва;
  • Імовірність розвитку пухлин;
  • Можлива відшарування сітківки;
  • Постійні болі в очах;
  • Різке падіння гостроти зору.

Завдяки цій діагностичної процедури, можна оцінити структуру очей, роботу системи кровопостачання очних яблук. На підставі отриманих результатів лікар визначає патологію і вибирає оптимальний спосіб лікування.

МРТ очниць

МРТ очниць також часто проводиться після серйозних травм і хімічних опіків. Актуальність даної процедури полягає в тому, що томографія дозволяє оцінити стан і ступінь пошкодження зорових нервів. Саме по ним передаються сигнали від очей до мозку, тому будь-які порушення їх роботи погіршують зір. МРТ орбіт користується підвищеним попитом як найбільш ефективний діагностичний метод, що не несе шкоди або небезпеки для пацієнта.

Час процедури МРТ очних орбіт

Час проведення процедури становить 20 хвилин, а МРТ орбіт з контрастом займає 40 хвилин.

МРТ очі з контрастом

Процедура з введенням контрасту виконується для підвищення точності обстеження, зокрема, при підозрі на пухлину. У процесі дослідження легко визначити порушення цілісності сітківки, нервів, м’язових волокон очних яблук, виявити найдрібніші новоутворення, в розмірі декількох міліметрів.

Адреси центрів, де можна пройти обстеження

Лук'янівськаГолосіївськаЧернігівськавул. Солом'янська, 17

м. Дрогобич

Адреса центру     Прайс-лист

МРТ очей ціна

Після призначення даної процедури, пацієнтів цікавить, скільки коштує МРТ очних орбіт? В діагностичному центрі «Сучасні діагностичні системи» вартість МРТ орбіт складає 1000 гривень, після цього на руки видається висновок лікаря і плівка. Вартість МРТ орбіт з контрастуванням становить 2600 гривень, після якого клієнт отримує висновок, дві плівки. Процедура доступна в будь-якому з чотирьох центрів діагностики, зі зручним місцем розташування, недалеко від станцій метро.

Якщо вам призначили пройти актуальне і ефективне МРТ очі в Києві, фахівці центру «СДС» гарантують європейське обслуговування і високу точність. Щоб зробити МРТ орбіт недорого в Києві, звертайтесь за контактними номерами телефонів, записуйтеся на прийом в онлайн формі.

Інформація та запис на прийом