МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

МРТ внутрішнього вуха і мостомозочкового кута

Магнітно-резонансна томографія МРТ внутрішнього вуха і мостомозочкового кута - процедура дозволяє виявити причину ослаблення слуху, болів у вусі і вберегти Ваш слух в майбутньому від серйозних проблем.

Якщо вам призначили пройти МРТ внутрішнього вуха і мосто-мозочкових кутів, вам необхідно більш детально дізнатися, що це за процедура і для чого вона потрібна. За цим скороченням ховається ефективна, неінвазивна діагностична процедура – магнітно-резонансна томографія порожнини скроневої кістки. Завдяки цій процедурі легко поставити точний діагноз, визначити патології досліджуваної зони.

МРТ внутрішнього вуха може призначатися в ряді випадків:

  • Часті запаморочення;
  • Втрата або зниження гостроти слухових відчуттів;
  • Больові відчуття в горлі незрозумілою природи;
  • Біль і свербіж у вусі;
  • Гній, рідина, відокремлюються з вушного проходу;
  • Біль і дзвінкі шуми у вухах;
  • Незрозумілі почервоніння, набрякання в області зовнішнього вуха;
  • Різке підвищення температури, причина якої не визначена.

МРТ порожнини скроневої кістки

Також МРТ порожнини скроневої кістки дозволяє виявити наявність доброякісних і злоякісних новоутворень, розміром до декількох міліметрів. Діагностична методика дає змогу визначити можливі пошкодження кровоносних судин, нервів, виявити причину погіршення слуху, нездужання.

Процедура може проводитися без попередньої підготовки. МРТ внутрішнього вуха і мосто-мозочкових кутів з контрастом виконується в особливо складних випадках, наприклад, при підозрі на новоутворення. Контрастне МРТ виконується протягом 40 хвилин. Для підвищення точності знімків і отриманих даних, асистент вводить внутрішньовенно препарат, що містить гадотерову кислоту.

Де зробити

Найчастіше питання пацієнтів – скільки коштує МРТ внутрішнього вуха і мосто-мозочкових кутів? У будь-якому центрі «Сучасні діагностичні системи» вартість МРТ внутрішнього вуха і мосто-мозочкових кутів становить 1000 гривень. За підсумками обстеження на руки видається висновок і плівка. МРТ внутрішнього вуха і мосто-мозочкових кутів з введенням контрасту коштує 2600 гривень, після його проведення клієнт отримує висновок і дві плівки. Процедура доступна в будь-якому з чотирьох центрів, розташованих недалеко від станцій метро «Чернігівська», «Лук’янівська», «Голосіївська», вул. Солом’янська, 17.

Пройти МРТ внутрішнього вуха і мосто-мозочкових кутів в Києві легко в центрі «Сучасні діагностичні системи». До ваших послуг високоточні томографи, кваліфіковані фахівці. Щоб зробити МРТ внутрішнього вуха і мосто-мозочкових кутів недорого в Києві, запишіться на прийом онлайн або за контактними телефонами вказаними в розділі Контакти.

Інформація та запис на прийом