МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

МРТ хребта

Магнітно-резонансна томографія хребта дозволяє лікарям дізнатися про стан кісткових і м'яких тканин хребта

Свіжі або давні травми, сильні болі в спині є прямим показанням до МРТ хребта.

Це ефективна неінвазивна діагностична процедура, що дозволяє з високою точністю визначити структуру хребців, стан нервів, м’язів, хрящової, сполучної тканини.

Що таке МРТ хребта?

Магнітно-резонансна томографія спини дозволяє отримати точні і детальні відомості про стан тканин. Результати показують стан нервових стовбурів, міжхребцевих дисків, судин і речовина спинного мозку. За допомогою магнітно-резонансної томографії можна виявити захворювання на ранніх стадіях. Також дає можливість побачити структуру хребців і міжхребцевих дисків, виявити патології, запальні процеси (навіть на самих ранніх стадіях), грижі, тріщини, переломи і защемлення нервів.

МРТ спини призначається в таких випадках:

  • Травми хребта;
  • Грижі міжхребцевих дисків;
  • Підозра на новоутворення;
  • Інфекційні захворювання;
  • Головні болі, больовий синдром у спині і кінцівках неясною природи;
  • Запальні процеси.

МРТ хребта з контрастом

Для більш точної візуалізації виявлених змін може проводитися МРТ відділів хребта з контрастом. Така діагностика проводиться при необхідності деталізації виявлених при нативному МР-дослідженні змін. У центрах «Сучасні діагностичні системи» можливе проведення МРТ будь-якого відділу хребта з контрастуванням і без нього.

Підготовка до МРТ спини

Підготовка до процедури МРТ спини стандартна і не має конкретних особливостей. Перед початком обстеження пацієнту потрібно зняти всі металеві предмети, (ланцюжки, каблучки, годинники, і ін), а також прибрати будь-які магнітні носії (мобільні телефони). Їх можна буде покласти на зберігання в відведений для цього місце. Харчування перед процедурою МРТ ніяк не обмежується, тому вживати їжу можна в звичайному режимі.

Фотографії МРТ спини

МРТ хребта фото дозволяє дізнатися про стан хребетних відділів. Як правило, знімок МРТ хребта виходить дуже якісним, і дає доктору повну інформацію про те, як виглядає та чи інша частина хребта, перегляд знімків допоможе лікарю поставити точний діагноз і призначити ефективне лікування.

мрт хребта фото

МРТ куприка

МРТ куприка проводиться рідко, оскільки на цю частину хребта доводиться невелике навантаження. Основні показання для діагностики: підозра на перелом, больові відчуття, порушення функцій тазових органів.

Вартість МРТ хребта

Зробити МРТ хребта в Києві недорого легко в центрах «Сучасні діагностичні системи». Дізнатися вартість Ви можете в розділі Ціна на мрт. Також записатися на прийом в зручні для Вас день і час в онлайн режимі або за контактними телефонами.

Інформація та запис на прийом