МИ ПРАЦЮЄМО!
Дорогі наші клієнти, у цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас.
Слава Україні! Героям Слава!
Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Новорічна знижка 10% на всі обстеження МРТ та СКТ з 01.01.2022 по 15.01.2022 рр.
В період з 30.12.2019-06.01.2020 року у всіх діагностичних центрах СДС у Києві надається знижка 100 грн на будь-яке обстеження МРТ чи КТ.
Статті

МРТ куприка

Магнітно-резонансна томографія куприка - дана діагностика допоможе виявити навіть дуже приховані порушення в роботі нижнього відділу хребта і дозволити Вам швидше усунути больові відчуття і отримувати радість від життя.

Хребет закінчується своєрідною частиною – куприком, який складається з нерухомих, зрощених між собою хребців. До хребців куприка кріпляться м’язи ануса і тазового дна, волокна, що формують великі сідничні м’язи.

Незважаючи на невеликий розмір, куприк дуже важливий для коректної роботи таза і кульшових суглобів. Тому при будь-яких порушеннях в його роботі, больових відчуттях в крижах призначається розширена діагностика, наприклад, МРТ куприка. Що таке МРТ куприка? Це високоточна діагностична, безболісна технологія – магнітно-резонансна томографія нижнього відділу хребта.

Пройти це дослідження лікарі рекомендують в таких випадках:

 • Болі в куприку і сідничних м’язах;
 • Закріпачення тіла в неприродній позі;
 • Неприємні відчуття в куприку, які посилюються при рухах;
 • Обмеження рухових функцій крижового відділу;
 • Біль, яка посилюється при натисканні на область крижів;
 • Зниження, спотворення чутливості нижніх кінцівок;
 • Оніміння, порушення рухових функцій ніг;
 • Травми хребців;
 • При комплексному обстеженні МРТ хребта
 • Підозра на новоутворення;
 • Оцінка структури м’язів і зв’язок.

МРТ нижнього відділу хребта

В ході виконання МРТ нижнього відділу хребта створюється серія знімків, що відображають зону в різних площинах і проекції. Завдяки їм легко оцінити стан цього відділу. Висока точність діагностики дозволяє швидко встановити діагноз і підібрати оптимальне лікування.

МРТ куприка з контрастом

За свідченнями лікаря може проводитися МРТ куприка з контрастом – введення внутрішньовенно препаратів, що містять гадотерову кислоту. Контрастне МРТ нижнього відділу хребта проводиться у випадках, коли потрібно отримати особливо чітке зображення, для розгляду структури тонких сполучних тканин, виявлення новоутворень.

Перше, що цікавить пацієнтів, яким призначили даний вид діагностики – скільки коштує МРТ куприка. У будь-якому з центрів «Сучасні діагностичні системи» вартість МРТ куприка становить 1000 гривень, з введенням контрасту МРТ куприка ціна в Києві становить 2600 гривень.

МРТ куприка в Києві є в будь-якому центрі «Сучасні діагностичні системи», розташовані недалеко від метро «Лук’янівська», «Чернігівська», «Голосіївська», вул. Солом’янська, 17. Щоб зробити нижнього відділу хребта недорого в Києві звертайтесь за контактними номерами телефонів або заповнюйте онлайн форму.

Інформація та запис на прийом